czwartek, 7 lipca 2011

WIELKA PRZEPROWADZKA!!!

 Siódmego marca 2008 roku o 23:44 wrzuciłem pierwsze zdjęcie na profil "MIŁOŚNICY SBB" na NK, jak może pamiętacie, była to okładka pierwszej rockowej płyty nagranej na żywo w naszym kraju. Dzięki wielu życzliwym fanom (m.in. Kusza, D.Sobik, G.W.Strzelecki, S.Basiński, M.Wójcik, R.Ratajczak, G.Galuba... przepraszam ale trudno wymienić tu wszystkich), po ponad trzech latach liczba zdjęć w galerii wzrosła do liczby: 1520. To nasz wspólny sukces, dziękuję za chęci, wytrwałość i poświęcony czas. Było warto, wiele z tych zdjęć to prawdziwe perły, nieznane, nigdzie wcześniej nie publikowane, wspaniałe i dające wiele wzruszeń, pamiątki po latach największej sławy i chwały naszego SBB. 


Józef Skrzek, Jerzy Piotrowski i Apostolis Anthimos, 1971/72 rok.
Zdjęcie z kolekcji Stanisława Basińskiego.

Nadszedł jednak czas, by zrobić krok dalej. Zdecydowałem się na prowadzenie bloga - SBB Fan Blog. Po części wynikło to samo, jako naturalny bieg rzeczy, jako kolejny etap fascynacji muzyką SBB, a po części: "Jaka Nasza Klasa jest, każdy widzi". Może to i nieodpowiednie miejsce na tego typu archiwalia, może to wszystko było odrobinę niepoważne i potrzebowało innej, lepszej oprawy. Nie zapominajmy jednak, że to właśnie dzięki NK wypłynęło tak wiele materiału, który trudno teraz przecenić: archiwalne fotografie, bilety, wycinki prasowe, plakaty, foldery... Wszystko to, sukcesywnie i powoli będę wrzucał na bloga, aż do wyczerpania zapasów. Wołam o cierpliwość :) Posty wraz z napływem nowych informacji, materiałów i ciekawostek będą stale aktualizowane, mam nadzieję, że wspólnymi siłami zbudujemy nowe wspaniałe archiwum zespołu, grupa SBB w pełni na to zasługuje.

7 lipca 2011 r.
Tomasz Pieńkos

Postscriptum
Założony w lipcu SBB Fan Blog już we wrześniu dostał oficjalne błogosławieństwo od Józefa Skrzeka. Od 12 lutego 2012 roku prowadzę stronę SBB Fan Blog na facebooku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz