wtorek, 3 lutego 2015

Uwaga! Wierni fani pilnie poszukiwani!


Uwaga! Vangelis Anthimos, student Łódzkiej Szkoły Filmowej poszukuje fanów SBB, wiernych grupie od początku istnienia po dzień dzisiejszy, do pomocy w realizacji filmowego projektu. Szczegóły poniżej.


Dzień Dobry,
nazywam się Vangelis Anthimos, jestem bratankiem Apostolisa "Lakisa" Anthimosa. Studiuję w Łódzkiej Szkole Filmowej na wydziale Sztuki Operatorskiej. Jak na pewno się orientujecie 20 lutego SBB rozpoczyna trasę koncertową w rożnych miastach w Polsce. W związku z tym, ja i moja grupa filmowa (druga kamera i dźwiękowiec), realizujemy film dokumentalny o grupie SBB. Naszym planem jest zaprezentowanie grupy oczami fanów którzy byli im wierni od początku istnienia do dziś. Dlatego szukamy do pomocy w realizacji projektu dwoje, troje fanów/fanek, oryginalnych i oddanych grupie SBB. Naszych bohaterów - fanów będziemy filmować w momentach ich codziennego życia, w pracy i w domu, wspominając wczesne lata grupy oraz porównując je do nowszych koncertów i nagrań. Finałem współpracy będzie wybrany wspólny koncert oraz okazja do poznania osobiście członków grupy SBB.

Zgłoszenia i więcej informacji na mailu - sbbthemovie@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie,
Vangelis Anthimos.
2 komentarze:

  1. Mieszane mam uczucia co do takiego pomysłu ...

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspanialy pomysl ! Duzym plusem tego przedsiewziecia jest to, ze jestes kim jestes :-) To moze byc naprawde bardzo ciekawy film. Trzymam kciuki i mam nadzieje, ze dowiem sie, kiedy film bedzie gotowy i do zobaczenia dla szerszej publicznosci. Stara fanka SBB, ale i Twoja ;-)

    OdpowiedzUsuń