sobota, 3 grudnia 2011

SBB - Nowa płyta!


Źródło:  MAQ Records - Studio nagrań dźwiękowych. Aktualności 28.11.2011 r.


Legendarna grupa SBB pracuje w naszym studiu nad najnowszą płytą, której wydawcą będzie Metal Mind Productions. Na instrumentach klawiszowych i gitarze basowej usłyszymy Józefa Skrzeka, na perkusji, gitarze i klawiszach zagra Apostolis Anthimos. Realizacja Jarek Toifl. W przeszłości grupa SBB koncertowała już bez Apostolisa Anthimosa (patrz album: "Pop Session 1977") i Józefa Skrzeka (Live in Czechoslovakia 1980. Theree Quarters), teraz jako duet (bez perkusisty Gabora Nemetha, obowiązki bębniarza przejął Apostolis), jest w trakcie pracy nad nową, szóstą studyjną płytą. Trzymajmy kciuki :) 

2 komentarze:

  1. Ładnie wygląda to zestawienie płyt, ale szkoda, że najlepszy tytuł jest pozasłaniany przez inne badziewiaki, jakby "The Rock" trzeba byłoby się wstydzić ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zestawienie płyt nie jest rankingiem, ma na celu prezentację okładek studyjnych albumów SBB. Płyty "New Century" i "Iron Curtain", choć maja swoje mocne strony są zdecydowanie słabsze od "The Rock", jednak nazwanie ich "badziewiakami", nie jest na miejscu...

    OdpowiedzUsuń