środa, 7 grudnia 2011

NOWY ALBUM SBB W LUTYM!

Józef Skrzek i Apostolis Anthimos w studiu MAQ Records.
 6 lutego 2012 - to data, która będzie prawdziwym świętem dla wszystkich sympatyków muzyki SBB! Tego dnia na rynku pojawi się nowa płyta polskich multiinstrumentalistów, których niegdyś okrzyknięto zespołem 45 - lecia!

O świeże wrażenia na temat płyty tuż po zakończeniu pracy w studio zapytano Józefa Skrzeka: "Jest to muzyka wielobarwna, z rozmachem, subtelna, a zarazem dynamiczna, ale na pewno różna brzmieniowo jeżeli chodzi o instrumentalizację. To nasze osobiste spojrzenie na współczesność, które przejawia się w muzyce SBB. Tę płytę cechuje nowatorskie podejście, bardzo wyluzowane, z dużym smakiem, które pozwala słuchaczom na zupełnie nowy odbiór. W tej muzyce jest wiele prawdy o nas. Pokazujemy, że po latach możemy grać, a fani mogą usłyszeć nowy odcień tego, na co nas stać. Jako multiinstrumentaliści razem z Apostolisem Anthimosem uzupełniamy się, a płyta to efekt porozumienia wykonawczego. Słuchając nagranego materiału mogę śmiało powiedzieć, że to wielkie przeżycie, wspaniała muzyka i słucha się tego z dobrym smakiem. Jeżeli podczas pracy w studio ciągle odkrywamy coś nowego - oznacza to, że jesteśmy twórczy, bowiem powielanie pewnych rzeczy jest i dla nas samych zwyczajnie nudne. Nowa płyta - nowe brzmienie, świeże, dojrzałe, ale tez spontaniczne i nasycone młodzieńczą werwą. Muzyka, która jest totalnie oderwana od cywilizacyjnej gonitwy za komercją - to prawdziwa sztuka. Po zakończeniu pracy w studio mam wrażenie, że moglibyśmy pracować jeszcze i jeszcze... "

Po takich odczuciach samych artystów, z jeszcze większą niecierpliwością będziemy wyczekiwać nowego krążka! Premiera już 06.02.2012!

Przypomnijmy, że ostatnim wydawnictwem SBB był album "Blue Trance" wydany w 2010 roku nakładem Metal Mind Productions, który cieszy się dużą popularnością i zbiera świetne recenzje!Józef Skrzek w studiu MAQ Records.


11 grudnia 2011 r. Józef Skrzek na antenie radia eM (audycja "Viator"), zaprezentował fragmenty dwóch  premierowych kompozycji. Nowa płyta zapowiada się fantastycznie!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz