czwartek, 6 października 2011

ELECTRONIC CIRCUS - FESTIVAL 01.10.2011

"Poznaliśmy się ze Stevem na początku XXI wieku... Zaprzyjaźniliśmy się na Wyspie Gomera podczas Festiwalu Ricochet Gathering. To była wyjątkowa sytuacja, wtedy wspólnie zagraliśmy z falami Oceanu Atlantyckiego... Mikrofon w butelce zanurzonej w Oceanie, a my wysoko na Twierdzy muzykujemy jak samotni Żeglarze...
Potem Toskania, Góry Skaliste w Yellowstone, Berlin, wreszcie Festiwal w Planetarium Śląskim "Schody do Nieba". 1 października 2011 zagraliśmy na Festiwalu "Electronik Circus" w Gudersloh razem z Alien Voices Kolja i Felix. Rozumiemy się ze Steven znakomicie. On również fascynuje się church organ i poszukuje Brzmień w Przestrzeniach Natury. Koncert warszawski na festiwalu El- Eminence będzie naszym premierowym w Stolicy."
Józef Skrzek, październik 2011 r.1 października Józef Skrzek i Steve Schroyder wystąpili w Niemczech na festiwalu muzyki elektronicznej ELECTRONIC CIRCUS w Gütersloh. Zapraszam do odwiedzenia stron: Muzikzirkus-magazin.de i EMPortal.info z relacją tego niezwykłego wydarzenia. Niestety, zalecana jest znajomość języków obcych :)
EM Portal - Josef Skrzek & Steve Schroyder in Concert. Photos by JHvW / EMPortal.info © 2011 . "Josef Skrzek and Steve Schroyder delivered an unforgettable concert; straight from the heart driven by pure emotion while Wave World came up with a mysterious performance and ditto music". 
Józef Skrzek & Steve Schroyder.
Steve Schroyder.
Józef Skrzek.
Józef Skrzek & Steve Schroyder.
Józef Skrzek.
Józef Skrzek & Steve Schroyder.
Józef Skrzek & Steve Schroyder.
Józef Skrzek & Steve Schroyder.
Józef Skrzek & Steve Schroyder.
Józef Skrzek.


Zapowiedź festiwalu ELECTRONIC CIRCUS


ELECTRONIC CIRCUS 2011 - Steve Schroyder & Józef Skrzek
Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz